נוטריון רוסית

משרד עורכי דין כהן ברוש מתמחה במתן שירותי נוטריון מקצועיים בשפה הרוסית, שפתה של קהילה גדולה ומשמעותית בישראל. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים נוטריוניים בשפה זו, המיועדים לענות על כל צורכיהם של לקוחותינו דוברי הרוסית, החל משלבי התרגום והאימות של מסמכים שונים, ועד להנפקה של אישורים וליווי בהליכים משפטיים. להלן מפורטים השירותים המרכזיים שאותם משרדנו מספק עבור לקוחותינו:

תרגומים נוטריוניים בשפה הרוסית

 • תרגום מלא ומאושר על ידי נוטריון של מסמכים רשמיים חשובים כגון תעודות זהות, דרכונים זרים, תעודות לידה, ותעודות רישום נכסים או רישיונות נהיגה שהונפקו על ידי רשויות ברוסיה או במדינות אחרות חתומות על אמנת האפוסטיל.
 • תרגום נוטריוני של תארים אקדמיים ותעודות לימוד ממוסדות להשכלה גבוהה או בתי ספר מקצועיים שונים, בישראל או בחו"ל.
 • מתן שירותי תרגום ואישור נוטריוני של מסמכים משפטיים כגון צוואות, חוזים מסחריים, הסכמי מקרקעין, וכדומה. 

מתן שירותים משפטיים בשפה הרוסית

 • עריכה ואימות נוטריוני של ייפויי כוח בשפה הרוסית לצורך ייצוג של גורמים שונים בהליכים משפטיים, עסקיים או פרטיים.
 • אימות חתימות וחותמות על הסכמים משפטיים שונים, הנערכים בשפה הרוסית בין הצדדים.
 •  הכנה מקצועית ואישור נוטריוני של הצהרות בשפה הרוסית, לצורך הגשה בהליכים משפטיים או לכל מטרה עסקית או אחרת.
 • טיפול בהליכי קבלת אישור אפוסטיל לאימות מסמכים בשפה הרוסית שנועדו לשימוש בחו"ל. 

שירותי נוטריון נוספים הניתנים בשפה הרוסית

בנוסף לשירותים הנזכרים לעיל, אנו מציעים טיפול במגוון רחב של מסמכים נוטריוניים בשפה הרוסית כולל:

 • תעודות נישואין – תעודת נישואין היא מסמך רשמי המעיד על כך שבני הזוג נישאו זה לזו. לעתים, במקרה של גירושין או בנסיבות אחרות, נדרש להציג תעודת נישואין מאומתת כדי להוכיח את מעמד הנישואין.
 • חתימת הלוואות – כאשר זוג נשוי לוקח הלוואה, לעתים קרובות נדרשת חתימה של שני בני הזוג על מסמכי ההלוואה כ"אישור הסכם ממון". זה נועד להבטיח כי התחייבות כספית כזו אושרה על ידי שני בני הזוג בהסכמה.
 • אימות חוזים – חוזים בין הצדדים לגבי נכסים, עסקים משותפים וכדומה, לעתים דורשים אימות חתימה כדי להבטיח שהחוזה תקף ושני הצדדים אישרו אותו.
 • אימות מסמכי הגירה – מדובר בתהליך חשוב לבדיקת אמינות המסמכים ופרטי המהגר. הרשויות בודקות את המסמכים באמצעות שיטות שונות כדי למנוע הונאות והגירה בלתי.

צרו קשר

מומחיות של נציגינו בכל הקשור למתן שירותי נוטריון ללקוחות דוברי רוסית, מאפשרת לנו להעניק שירות מקצועי, אמין ויעיל במיוחד לקהילה הרוסית. אנו פועלים תוך שימת דגש על ראייה רחבה ומקיפה של צרכי הלקוח ומוודאים כי מסופקים לו מענה איכותי וטיפול ראוי בכל סוג של מסמך או הליך אשר מחייב שירותי נוטריון בשפה הרוסית. השירותים הפופולריים במיוחד כולל תרגום נוטריוני וקבלת אישור אפוסטיל עבור מגוון המסמכים מסמכים בשפה הרוסית כגון צוואות, אישורי חתימה, ייפויי כוח וצווים משפטיים למיניהם. 

אנו ממליצים לכל הלקוח המעוניין להגיע למשרדנו או ליצור עמנו קשר, ולקבל שירות נוטריוני מקצועי, יעיל ומהיר. צוות המשרד שלנו מחזיק בסטנדרטים הגבוהים ביותר של דיוק, דבקות בנהלים ובכל ההוראות וההנחיות הרלוונטיות לתחום, ופועל לביצוע עבודה נאמנה ומסורה למען איכות ושביעות רצונו שלכם. בזכות המומחיות שלנו הרבה הצלחנו להפוך למשרד מוביל בישראל בתחום מתן שירותים נוטריוניים בשפות זרות, כולל השפה הרוסית, תוך יצירת קשר חם ואמיץ עם הקהילה הרוסית בארץ. לכן, אם אתם זקוקים לשירות מקצועי ברוסית – הגעתם למקום הנכון! אנו כאן בשבילכם, להעניק ייעוץ, שירות אדיב בליווי אישי עבור כל המסמכים והתיקים שמצריכים את הטיפול. פשוט צרו עמנו קשר, ותיהנו משירות שאין שני לו.

דילוג לתוכן