חבילת הגירה לקנדה

חבילת הגירה לקנדה של משרדינו, משרד עורכי דין הגירה, עוזרת לכם למצוא את תוכנית ההגירה המתאימה עבורכם. בקנדה יש יותר מ 60 תוכניות הגירה פדראליות ומחוזיות. קשה למי שלא מומחה הגירה לקנדה לדעת איזה תכנית הגירה היא בעלת הסיכויים הטובים ביותר להתקבל, אשר תאפשר הגירה לקנדה. אפילו בשיחות ייעוץ עם עורך דין מומחה לנושאי הגירה במשרדינו בירושלים או בתל אביב, קשה לעבור על כל האפשרויות תוך שעה אחת בלבד. לפיכך, פיתחנו מערכת הערכה שמטרתה לבדוק אלו תוכניות מתאימות לכל לקוח. חבילת ההגירה הקנדית חוסכת לכם זמן וכסף, ומאפשרת לנו לתת שירות זמין, מהיר, ובמחיר משתלם ללקוחות השואפים להגר לקנדה. מאמר זה של עורך הדין אלכס ברוש יסביר כיצד פועלת המערכת.

חבילת הגירה לקנדה

ההחלטה להגר לקנדה אינה קלה. הדבר דורש מחשבה מעמיקה, תכנון, חיסכון, וחקר הנושא לעומק. אנו ממליצים לשלב את חבילת ההגירה לקנדה בתכנון והמחקר שלכם. בהתבסס על התוצאות, תוכלו לדעת אלו נתיבי הגירה פתוחים בפניכם, ואלו צעדים יש לנקוט על מנת להגיע לקנדה בהצלחה.

החבילה כוללת: 

  •   שאלון
  • פגישת ייעוץ
  • עזרה בקבלת, תרגום, ואימות המסמכים הנדרשים
  • עזרת עורך דין בהמשך הליך הגירה לקנדה
  • פתרון בעיות בהליך ההגירה

שאלון חבילת הגירה לקנדה

השאלון יכלול מספר שאלות הנוגעות לפרטים אישיים, השכלה, ניסיון מקצועי, ידע שפות, מצב משפחתי, נסיעות לחו"ל וקנדה בעבר, חסכונות ונותן חסות (ספונסר) אפשרי למטרות הגירה, ועוד. על בסיס תשובות אלו נמדוד את זכאותך להתקבל לאחת מתוכניות ההגירה של קנדה, כולל תוכניות עבודה, תוכניות רכישת אזרחות על בסיס השקעה, ועוד.

פגישת יעוץ עם יועצת מומחית להגירה

לאחר הערכה מלאה של השאלון שלכם, תוזמנו לפגישת ייעוץ במשרד עורכי הדין שלנו בתל אביב או לחילופין בגישת יעוץ ב-ZOOM. במהלך הפגישה נוכל לענות על כל שאלות שיש לכם על נושאי הגירה, נסביר את אפשרויות ההגירה העומדות לפניכם על בסיס תוצאות השאלון, ונחליט כיצד כדאי להמשיך הלאה במסלול ההגירה לקנדה.

צרו קשר

לקבלת מידע נוסף על אפשרויות ההגירה לקנדה, תוכלי לעיין במאמרים שלנו בנושא. למשל, מסלול ההגירה המהיר לקנדה, או תוכנית ההגירה הפדראלית לבעלי מקצועות מבוקשים. בנוסף, ניתן לבקר באתר שירותי ההגירה של ממשלת קנדה, בו תוכלי למצוא מידע רב בנושא תנאים ואפשרויות הגירה. אם אתם שוקלים להגר לקנדה, צרו קשר כדי להזמין את חבילת הגירה לקנדה של המשרד ולקבוע פגישת ייעוץ. נשמח לתת מידע משפטי ולסייע בהליך ההגירה.
Picture of עורך דין אלכס ברוש

עורך דין אלכס ברוש

עו"ד ברוש מתמחה בדיני מקרקעין ובמשפט האזרחי והמסחרי. כמו כן, ברוש הינו נוטריון מוסמך המספק שירותי נוטריון בארבע שפות: עברית, אנגלית, רומנית ורוסית. ראש המחלקה למסחר ונדל"ן במשרד עו"ד כהן ברוש המספקת ייעוץ משפטי שוטף ללקוחות המשרד בפעילותם העסקית השוטפת.
דילוג לתוכן