ויזת ספורטאי לקנדה

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא jacek-dylag-fZglO1JkwoM-unsplash-1024x683.jpg

כיצד להשיג ויזת ספורטאי לקנדה? קנדה היא גם אחת המדינות המערביות הפתוחות ביותר להגירה, וגם מעצמת ספורט. עקב כך, ספורטאים רבים פונים אלינו בשאלה – האם ישנה אפשרות להגר לקנדה כאתלט, וכיצד משיגים אשרת ספורטאי לקנדה? משרד עורכי הדין שלנו מתמחה בנושא הגירה לקנדה. במאמר זה נסביר כיצד ניתן לעבוד בקנדה כספורטאי.

האם קיימת ויזת ספורטאי לקנדה?

אין ויזה מיוחדת לקנדה עבור אתלטים. ספורטאי מקצועי או חובב הרוצה להתחרות בתחומי קנדה, יכול להגיע לקנדה עם אשרת ביקור. אם הוא ממדינה בעלת הסכם פטור מוויזה עם קנדה, ניתן להיכנס לקנדה עם אישור נסיעה אלקטרוני (ETA).

יחד עם זאת, ספורטאי הרוצה לקבל כסף תמורת עיסוקו בספורט בגבולות קנדה, נדרש לקבל אשרת עבודה בקנדה.

אישור עבודה לספורטאי

ספורטאים ומאמנים זרים המשתתפים באירועי ספורט או פעילויות בינלאומיות בקנדה אינם זקוקים להיתרי עבודה. קנדה מאפשרת זאת במסגרת תוכנית הניידות הבינלאומית. למידע נוסף על תוכנית הניידות הבינלאומית, בקרו באתר רשות ההגירה לקנדה.

לעומת זאת, אתלט או מאמן הנשכרים על ידי מעסיק קנדי כן נדרשים לקבל אשרת עבודה בקנדה. מדובר בספורטאים ומאמנים שאינם מייצגים את מדינת הלאום שלהם, אלא נשכרו על ידי מעסיק קנדי כדי לייצג את קנדה או קבוצה בתוך קנדה.

הגירה לקנדה כספורטאי

אם אתם ספורטאיים או מאמנים שרוצים להפוך את קנדה לביתכם דרך קבע, תשקלו להצטרף לתוכנית ההגירה הפדראלית לקנדה עבור עובדים עצמאיים. תוכנית זו נועדה למשוך ספורטאים עצמאיים מוכשרים כדי לייצג את קנדה.

תוכנית הגירה חלופית היא מסלול אקספרס אנטרי לקנדה. בתור ספורטאי מנוסה עם לפחות שנה אחת של ניסיון תעסוקתי, אתם עשוים להיות זכאיים להגירה במסלול זה. ניתן ללמוד עוד על ההגירה לקנדה במסלול אקספרס אנטרי כאן.

הן תוכנית העצמאיים הפדראלית והן הכניסה לקנדה במסלול אקספרס אנטרי יאפשרו לכם לקבל מעמד תושב קבע בקנדה.

צרו קשר

לקבלת מידע נוסף על אשרות עבודה או תוכניות הגירה קנדיות המתאימות לספורטאים ומאמנים, אנא צרו קשר. מומחה הגירה לקנדה במשרדנו, ישמח לענות על שאלותיכם.

דילוג לתוכן