איך מקבלים אשרת לימודים לקנדה

אשרת לימודים לקנדה (אשר רבים קוראים לה בטעות ויזת סטודנט) מאפשרת כניסה לקנדה לתקופת הלימודים. באישור הלימודים ניתן למצוא את תאריך תוקף האשרה ותנאיה. לדוגמה, אשרת הלימודים שלכם עשויה לכלול את שם מוסד הלימודים בו אתם רשאים ללמוד, מסלול הלימודים ו(החלק החשוב לרבים) האם תהיו רשאים לעבוד במוסד הלימודים או מחוצה לו במהלך הלימודים.

מי חייב לקבל אשרת לימודים לקנדה?

אזרח זר אינו יכול ללמוד בקנדה ללא אשרת לימודים. רוב האזרחים הזרים חייבים להגיש בקשה לאשרת סטודנט. עם זאת, ישנם מקרים בהם אנשים זכאים ללמוד בקנדה גם ללא אשרה. לדוגמה, כמה תוכניות לימודים שנמשכות 6 חודשים או פחות אינן דורשות ויזת סטודנט. כדי לברר אם אתם זקוקים להיתר לימוד בקנדה, הנכם מוזמנים לבקר באתר העזרה של ממשלת קנדה.

אישור הלימודים אינו ויזה

חשוב לזכור כי אשרת לימודים לקנדה היא אך ורק אישור לימודים, ולא ויזת כניסה לקנדה. אשרת לימודים לקנדה לא תאפשר לכם להיכנס לקנדה ללא ויזת תייר או אישור נסיעה אלקטרונית (ETA). המאמר שלנו על ויזה לקנדה יסביר כיצד להשיג מסמכים אלו.

האם בני משפחתכם יכולים לנסוע איתכם?

התשובה היא כן, אבל חשוב לזגכור כי עליכם להגיש בקשה עבור בן/בת הזוג שלכם ו/או הילדים שלכם בנוסף לבקשה שלכם. ניתן להקל על תהליך הגשת הבקשה על ידי פנייה משותפת כבני זוג או משפחה. בני זוג של סטודנטים בקנדה עשויים להיות זכאים לאישור עבודה פתוח, אשר מאפשר לעבוד בתחומי קנדה עם מעט מאוד מגבלות.

כמה זמן מותר להישאר בקנדה?

ניתן להישאר בקנדה כל עוד אשרת הלימודים שלכם בתוקף ותיהיו חייבים לעזוב את המדינה כאשר הוא יפוג. זהו אחד התנאים להם חייבים להסכים לשם קבלת אשרת לימודים מלכתחילה. עליכם לשכנע את הפקיד במרכז הוויזה ש"מרכז החיים" שלכם נמצא בישראל, ושתחזרו לארץ עם סיום הלימודים. אם ברצונכם להמשיך את לימודיכם בקנדה, מומלץ לפנות לקבלת הארכה, זאת לפני שתוקף ההרשאה המקורית תפוג.

כיצד להגיש בקשה לאשרת לימודים בקנדה

על נמת להעלות את סיכוייכם לקבל אישור לימודים, עליכם להגיש את חבילת המסמכים שלכם בצורה מסודרת, מלאה, וחסרת טעויות. כך תוודאו שהבקשה לא תדחה. חיוני לכלול את כל הטפסים, המסמכים והראיות כדי להוכיח כי אתם עומדים בדרישות מוסד הלימודים ודרישות רשויות ההגירה לקבלת ויזת מבקר בקנדה. למידע נוסף על תהליך הגשת הבקשה, אנא צרו קשר עם משרדנו.

דילוג לתוכן