הגירה לקנדה

ממשלת קנדה הודיעה כי תקבל למעלה ממיליון מהגרים חדשים במהלך 2-3 השנים הבאות. קנדה מציעה מעל 60 מסלולי הגירה שונים והיא מוכרת בתור אחד מהיעדים המבוקשים בעולם. אנו במשרד עורכי דין כהן ברוש מבינים שהגירה היא תהליך מאתגר. אנו עוזרים ללקוחותינו להתמצא במערכת ההגירה המסובכת של קנדה. אם אתם מתכננים לעבור לקנדה, אינכם צריכים לעבור את התהליך לבד. אנו מסייעים ללקוחות בכל מסלול ההגירה, ובין השאר:

מסלול ההשקעה – ממשלת קנדה שמה לה למטרה למשוך אנשים ותאגידים שיש להם פוטנציאל לתרום לצמיחה ולהצלחה הכלכלית של קנדה. אנו יכולים לעזור לכם להקים עסק חדש, להקים סטארט-אפ, להשקיע בעסק קיים או אפילו לבנות חווה. בין אם אתם בעלי עסקים קיימים המבקשים להרחיב את הפעילות העסקית שלכם לקנדה או משקיעים המחפשים הזדמנויות עסקיות, אנו במשרד עורכי דין כהן ברוש מסוגלים לעזור לכם לתכנן ולנהל את תהליך ההגירה העסקית שלכם.

מסלול העבודה – רצונם של רוב האנשים המגיעים לקנדה, הינו למצוא שם עבודה מתאימה. אנו עוזרים לעובדים מיומנים ומנוסים להפוך לתושבי קבע על בסיס הפוטנציאל שלהם להתבסס כלכלית בקנדה.

איחוד משפחות – איחוד משפחות הוא אחד מסדרי העדיפויות של ההגירה לקנדה. אנו במשרד עורכי דין כהן וברוש מבינים את חשיבותן של מערכות היחסים המשפחתיות. אנו מחויבים לעזור לכם להתאחד עם יקיריכם בקנדה.

עבודה זמנית, לימודים או ביקור בקנדה – חוק ההגירה של קנדה נועד להקל על הכניסה לתושבים הזמניים. תושב ארעי הוא אדם המבקש להיכנס לקנדה לזמן מוגבל. זה כולל תיירים, עובדים זמניים זרים וסטודנטים בינלאומיים. אנו במשרד עורכי דין כהן וברוש מוכנים לעזור לכם להבטיח את הרשאתכם לעבוד, ללמוד או לבקר בקנדה.

סירוב כניסה לקנדה – במקרים רבים, לקוחותינו סורבו כניסה לקנדה או אפילו גורשו על רקע קיום עבר פלילי או מסיבות אחרות. בחלק גדול מהמקרים, אנו נוכל להתערב במטרה לשכנע את רשויות ההגירה לאשר את חזרתם של מסורבי הכניסה לקנדה. אנו יכולים לוודא כי טיעוניכם יישמעו ושיובטח לכם ניהול הליך הוגן.

במשרד עורכי דין כהן וברוש אנו מבינים שכל מקרה ומקרה שמגיע לפנינו הוא ייחודי. מסיבה זו אנו מחויבים לספק ללקוחות שלנו שירות מותאם אישית. אנו מציעים מגוון שירותים משפטיים ואנו מספקים תמיכה לעסקים ואנשים פרטיים בכל שלבי תהליך ההגירה. אנו עובדים קשה כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. הודות למומחיות ויכולות התכנון שלנו, נוכל להדריך אתכם בכל שלב. צרו קשר למידע נוסף על האפשרויות שלך להגר לקנדה.

בדוק כיצד נוכל לעזור לך:
סטודנט קנדה
ויזת סטודנט
תייר קנדה
ויזת תייר
קנדית
פרובינציה קנדית
Picture of עורך דין אלכס ברוש

עורך דין אלכס ברוש

עו"ד ברוש מתמחה בדיני מקרקעין ובמשפט האזרחי והמסחרי. כמו כן, ברוש הינו נוטריון מוסמך המספק שירותי נוטריון בארבע שפות: עברית, אנגלית, רומנית ורוסית. ראש המחלקה למסחר ונדל"ן במשרד עו"ד כהן ברוש המספקת ייעוץ משפטי שוטף ללקוחות המשרד בפעילותם העסקית השוטפת.
דילוג לתוכן