בחרו עמוד

כהן ברוש משרד עו"ד 

הגירה לארה"ב

הגירה לארה"ב

קבלת מעמד בארה"ב

ובכן, הנכם מתעניינים לבקר בארה"ב, ללמוד או לעבוד שם או אפילו להעתיק את מקום מגוריכם לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות הזו. אין פלא בהתעניינות שכזו, שכן ארה"ב – מיום היווסדותה משכה אליה מיליונים. אין זה סוד שארצות הברית מתגאה בכך שהיא מדינה של מהגרים, ולארץ יש היסטוריה ארוכה של מדיניות נוחה כלפי מהגרים חדשים. יחד עם זאת, בצד הפתיחות הכללית הזאת, קיימת בארה"ב מערכת הגירה מאוד נוקשה, עם חוקים וכללים מסורבלים למדי. לכן, אף על פי שיותר אנשים מקבלים ויזות לארה"ב מאשר לכל מדינה אחרת בעולם, השגת הויזה יכול להיות תהליך מאתגר.

לנו, במשרד עורכי דין כהן ברוש, יש ניסיון של מעל 25 שנה בטיפול כמעט בכל סוג של ויזה או בסוגיית הגירה לארצות הברית אחרת. אנו עוזרים ללקוחותינו לנווט את כל התהליך החל מהפגישה הראשונית, להגשת התיק, להשגת הוויזה, ועד למעבר לארה"ב. יתר על כך, אנו מצליחים אפילו לייעץ בעניינים משפטיים לאלו שכבר העתיקו את מקום מגוריהם לארה"ב.

אנו נסייע לכם לאורך כל התהליך. אנחנו כן יכולים לעזור.

רוב הנהלים לקבלת ויזה לארצות הברית מורכבים ונבדקים בקפדנות על ידי רשויות ההגירה. משרדנו טיפל בהצלחה בתיקים רבים ומורכבים בעבור מנהלי חברות, עובדים בעלי ידע מיוחד, שחקנים, אמנים ועובדים בתכניות טלוויזיה, ספורטאים, אנשי עסקים ואחרים.

ההליכים לצורך קבלת ויזה לארה"ב, כרוכים בהגשת מסמכים הן בארה"ב והן בשגרירויות המקומיות. משרדנו יעשה זאת עבורכם. אנו נשלח שאלון ממושך ונבקש מידע אישי רב. לאחר מכן, אנו נמלא טפסים אונליין, תוך כדי תמרון בין שאלות אבטחה ורקע מורכבות במיוחד, כל זאת כדי להבטיח סיכויים גבוהים לקבלת הוויזה המיוחלת.

חלק מתהליכי בקשת הוויזה, דורשים ראיון ארוך ואינטנסיבי בשגרירות ארה"ב. ניפגש איתך לפני הראיון להכין אותך בצורה מספקת לענות על השאלות הרבות שיישאלו. אחד מעורכי הדין שלנו ילווה אותך לראיון כדי לסייע לך ויתערב בתהליך הראיון במידת הצורך.

בדוק כיצד נוכל לעזור לך:

ויזת עבודה

אזרחות ודרכונים

ויזת משקיעים

ויזות משפחה

סירוב כניסה

הגרלת גרין קארד

ויזת תייר

ויזת סטודנט

כהן ברוש משרד עו"ד

מנחם בגין 156, קומה 26, תל אביב 6492109 ישראל

טל': 053-7471900 מארה"ב: 347-436-7672

כל הזכויות שמורות לכהן ברוש משרד עו"ד

דילוג לתוכן