הגירה לארה"ב

ובכן, הנכם מתעניינים לבקר בארה"ב, ללמוד או לעבוד שם או אפילו להעתיק את מקום מגוריכם לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות הזו. אין פלא בהתעניינות שכזו, שכן ארה"ב – מיום היווסדותה משכה אליה מיליונים. אין זה סוד שארצות הברית מתגאה בכך שהיא מדינה של מהגרים, ולארץ יש היסטוריה ארוכה של מדיניות נוחה כלפי מהגרים חדשים. יחד עם זאת, בצד הפתיחות הכללית הזאת, קיימת בארה"ב מערכת הגירה מאוד נוקשה, עם חוקים וכללים מסורבלים למדי. לכן, אף על פי שיותר אנשים מקבלים ויזות לארה"ב מאשר לכל מדינה אחרת בעולם, השגת הויזה יכול להיות תהליך מאתגר.

לנו, במשרד עורכי דין כהן ברוש, יש ניסיון של מעל 25 שנה בטיפול כמעט בכל סוג של ויזה או בסוגיית הגירה לארצות הברית אחרת. אנו עוזרים ללקוחותינו לנווט את כל התהליך החל מהפגישה הראשונית, להגשת התיק, להשגת הוויזה, ועד למעבר לארה"ב. יתר על כך, אנו מצליחים אפילו לייעץ בעניינים משפטיים לאלו שכבר העתיקו את מקום מגוריהם לארה"ב.

אנו נסייע לכם לאורך כל התהליך. אנחנו כן יכולים לעזור.

רוב הנהלים לקבלת ויזה לארצות הברית מורכבים ונבדקים בקפדנות על ידי רשויות ההגירה. משרדנו טיפל בהצלחה בתיקים רבים ומורכבים בעבור מנהלי חברות, עובדים בעלי ידע מיוחד, שחקנים, אמנים ועובדים בתכניות טלוויזיה, ספורטאים, אנשי עסקים ואחרים.

ההליכים לצורך קבלת ויזה לארה"ב, כרוכים בהגשת מסמכים הן בארה"ב והן בשגרירויות המקומיות. משרדנו יעשה זאת עבורכם. אנו נשלח שאלון ממושך ונבקש מידע אישי רב. לאחר מכן, אנו נמלא טפסים אונליין, תוך כדי תמרון בין שאלות אבטחה ורקע מורכבות במיוחד, כל זאת כדי להבטיח סיכויים גבוהים לקבלת הוויזה המיוחלת.

 

בדוק כיצד נוכל לעזור לך:
турвиза сша
ויזת תייר
גרין קארד ארה"ב
הגרלת גרין קארד
ויזת סטודנט ארה"ב
ויזת סטודנט
אזרחות ודרכון ארה"ב
אזרחות ודרכונים
דילוג לתוכן