בחרו עמוד

כהן ברוש משרד עו"ד

הגירה לאנגליה

הגירה לאנגליה

קבלת מעמד באנגליה

הממלכה המאוחדת היא מדינה בעלת עבר מפואר שמושכת אליה מהגרים מכל רחבי העולם. איכות החיים והערים הרב-תרבותיות הופכות את הממלכה המאוחדת לאחד היעדים האטרקטיביים ביותר גם עבור אנשי מקצוע וגם עבור אנשים אשר מחפשים חיים טובים יותר לעצמם ולמשפחותיהם.

על אף המהפך של הברקזיט, הממלכה המאוחדת עדיין שומרת על עמדות כלכליות חזקות בזכות התעשיות המבוססות שלה ומעורבותה העמוקה בסחר העולמי.

הנה עוד מספר סיבות מעולות כדי להתיישב בבריטניה:

– ביקוש עצום לכישרונות מיומנים לצורך הנעת הכלכלה המתקדמת שלה;

– שירותי בריאות יוצאי דופן;

– האוניברסיטאות הטובות בעולם;

– הדרכון הבריטי רב עוצמה שמקל גם על נסיעות בין-לאומיות.

בדרך כלל, מקובל לסווג את הסיבות של המהגרים למעבר לבריטניה לארבע קטגוריות עיקריות:

הגירה מבוססת תעסוקה (כולל משקיעים ויזמים), איחוד משפחות, לימודים וקבלת מקלט.

מעסיקים ועובדים:

משרדנו מספק סיוע בהגירה מבוססת תעסוקה, תוך כדי פיתוח תוכניות הגירה אסטרטגיות עם תמיכה מלאה עד להשגת ויזות עבודה מתאימות.

 יזמים ומשקיעים:

משרד עו"ד כהן ברוש מספק הדרכה מלאה ללקוחות המעוניינים להשקיע או להקים עסק חדש בבריטניה. המומחים שלנו – מעבר לתהליך הבקשה, יסייעו ללקוח להבין ולעמוד ביעדי הגירה ארוכי הטווח שלו. אנחנו נייעץ למשקיעים וליזמים אודות המסלול המתאים ביותר לצרכיהם. כמו כן, נדע להמליץ על התנהלות נכונה בעניין הארכות, בקשות להסדר ומסלולים מואצים. כמובן, שנוכל לעזור גם בנוגע לתוכניות העסקיות המפורטות ומבני ההשקעה החיוניים להצלחת הבקשות לקבלת ויזות משקיעים למיניהן.

 רילוקיישן והתיישבות (כולל איחוד משפחות):

משרד עו"ד כהן ברוש מספק תמיכה משפטית מקיפה ללקוחות פרטיים ובני משפחותיהם לאורך כל תהליך ההגירה, החל מבקשות לוויזות משפחה ובקשות לקבלת אישור כניסה, בקשות להארכה ולקבלת תושבות ועד לקבלת אזרחות בריטית. משרד עורכי דין כהן ברוש הוא בעל ניסיון רב שנים בטיפול בבקשות אזרחות וויזות עבור הלקוחות שלנו. המומחים שלנו יבדקו את זכאות הלקוח לקבלת האזרחות הבריטית או לקבלת ויזה לאנגליה.

בין אם הנכם מעוניינים בדרכון בריטי ובין אם אתם רוצים להעביר את מרכז חייכם אל הממלכה המאוחדת או פשוט ברצונכם ללמוד באחת מן האוניברסיטאות הוותיקות והיוקרתיות באירופה, אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ או לקבלת ליווי משפטי מלא, לאורך כל התהליך.

דיני ההגירה וחוקי האזרחות הבריטים הם מהמסובכים ומהמורכבים ביותר בעולם, בין היתר בשל הרקע ההיסטורי של בריטניה ויחסיה ההיסטוריים עם מדינות אחרות.

עורכי הדין שלנו הינם בעלי ידע רחב ובקיאים בחוקי ההגירה והאזרחות הבריטיים. אנחנו נדע כיצד לנווט בין המורכבות של חוקי ההגירה בבריטניה ונוכל לעזור ללקוחותינו להגיע ליעד שלהם.

אנחנו בכהן ברוש משרד עו"ד – נשמח לסייע ולהיות חלק מהתהליך שלכם.

 

בדוק כיצד נוכל לעזור לך:

ויזות לאנגליה

אזרחות בריטית

כהן ברוש משרד עו"ד

מנחם בגין 156, קומה 26, תל אביב 6492109 ישראל

טל': 053-7471900 מארה"ב: 347-436-7672

כל הזכויות שמורות לכהן ברוש משרד עו"ד

דילוג לתוכן