רכישת אזרחות קנדית או אמריקאית לישראלים

רכישת אזרחות אמריקאית או קנדית באמצעות השקעה עוזרת "לדלג" על ההמתנה הארוכה לקבלת אזרחות. משרד עורכי הדין שלנו מסייע ללקוחות הרוצים להגר ,לארה"ב או לקנדה. אנו יודעים עד כמה הליך ההגירה למדינות אלו הוא ארוך ומסובך. אחת הדרכים לקצר את ההמתנה היא להשיג אזרחות באמצעות השקעה. האופציה אטרקטיבית לבעלי האמצעים הפיננסיים אשר יכולים להרשות לעצמם להשקיע סכומים גבוהים, אשר נעים בין כמה מאות אלפי דולר, עד למיליון דולר ויותר, על מנת לקבל אזרחות נוספת.
 
למה לרכוש אזרחות נוספת?
 
ישנן סיבות רבות בגללן ישראלים מעוניינים באפשרות של קבלת אזרחות נוספת. אזרחי מדינות צפון אמריקה או האיחוד האירופאי יכולים לטייל ולעבוד ללא אשרה במספר רב של מדינות העולם. בעלי אזרחות נוספת מקבלים גישה לטווח רחב של השקעות, הנחות מס, ואפשרויות לגיוון נכסים. לבסוף, הסיבה הכי פשוטה היא שאנשים רבים רוצים את איכות החיים, ושואפים ליהנות מהביטחון האישי והפוליטי שיש לאזרחי ארה"ב וקנדה.
 
רכישת אזרחות קנדית או אמריקאית – איך זה עובד?
 

יחסית לרכישת אזרחות שנייה ברוב מדינות העולם, קבלת אזרחות בצפון אמריקה עולה פחות, אבל לוקחת יותר זמן ומאמץ. לדוגמה, ארה"ב דורשת השקעה מינימאלית של 500,000 דולר ארה"ב, ואילו בקנדה יש להשקיע לפחות 640,000 דולר קנדי. תהליך עיבוד הבקשה לוקח 12 עד 18 חודשים בארה"ב ובין 2 ל- 4 שנים עבור השקעה בקנדה. לאחר אישור הבקשה, הפונים לקנדה מקבלים אשרת שהייה קבועה (תושבות קבע) עם אפשרות לקבל לאזרחות לאחר ארבע שנים. בארה"ב מקבלים מעמד תושב ארעי, ואפשרות לקבל גרין קארד ואזרחות תוך 5 שנים.

הרוצים לקבל אזרחות נדרשים לשהות פיזית בארץ (4 שנים בקנדה, 5 שנים בארה"ב) ולא לצאת לחו"ל לתקופות ממושכות, אלא לצאת את גבולות המדינה לביקורים בלבד. תקופת ההשקעה בשתי המדינות היא חמש שנים. אפשרויות ההשקעה הן יותר רחבות בקנדה, שם ניתן להשקיע בין היתר באגרות חוב. בארצות הברית רשויות ההגירה בודקים האם ההשקעה תרמה לכלכלה, לכן על השקעה בארה"ב להביא ליצירת לפחות 10 מקומות עבודה בשנתיים שלאחר ההשקעה.

 
צרו קשר
 
משרד עורכי הדין שלנו – עורכי דין הגירה, מתחייב לספק שירות מקצועי ויעיל ללקוחות. אנו מקבלים כלקוחות רק את אלו שיש להם סיכוי ממשי להצליח במסלול ההגירה הנבחר. למשרד ולשותפיו בחו"ל יש ניסיון רב ושיעור הצלחה גבוה.
דילוג לתוכן