ויזת אמנים לארה"ב – ויזה O

משרד עורכי הדין להגירה שלנו מסייע לישראלים בהליך הגירה לארה"ב. יש לנו נסיון רב שנים בתחום ההגירה. במאמר זה נסביר מה זה ויזת אומן לארה"ב ומי יכול להגיש את הבקשה.

ויזה O לארה"ב מאפשר לאנשים בעלי יכולת יוצאת דופן להגר לארצות הברית באמצעות ויזת עבודה זמנית. ויזת O לארה"ב (אשר ידועה בכינוי ויזת אמנים לארה"ב, למרות שכוללת יותר תחומים באשר אמנות בלבד) אינה מוכרת כמו קטגוריות אחרות של ויזות הגירה לארצות הברית, אולם מאפשרת לאזרחי מדינות העולם, בעלי כישורים יוצאי דופן להגר לארה"ב באמצעות ויזת עבודה זמנית.

אזרחי ישראל בעלי הישגים יוצאי דופן בתחומי האמנות, מדע, טכנולוגיה, ספורט, סרטים, טלוויזיה, עסקים, חינוך וכו' רשאים להגיש בקשה לקבלת ויזת O לארה"ב. ויזה לאמנים בארה"ב היא קטגוריה גמישה של ויזה לארה"ב, מפני שוויזת אמנים מאפשרת הגירה לארצות הברית למשך מספר שנים, על מנת לעסוק בתחום במומחיות של האזרח הישראלי, אשר על בסיסו הונפקה הוויזה.

דרישות החוק לקבלת ויזת O לארצות הברית

ברור שלא כל מי שטוען כי הוא בעל כישורים מיוחדים בתחום מסוים יקבל אפשרות להגר לארצות הברית. רשויות ההגירה לארה"ב בודקים כל בקשה לקבלת ויזה לאמנים, בהתאם ליכולת של אזרח מדינה זרה להוכיח כי הוא בעל כישרון יוצא דופן, אשר עשוי לתרום לארצות הברית. המבחן להוכחת יכולת יוצאת דופן בתחום מסויים הוא באמצעות הוכחת ייחודיות והישגים גבוהים בתחום העיסוק. הבקשה לקבלת ויזה לאמנים בארה"ב תלווה לדוגמא במסמכים המוכיחים קבלת פרסים בתחום העיסוק, מכתבי המלצה מגופים או יחידים העוסקים בתחום, הוכחות לפרסום מאמרים, יצירות אמנות וכדומה בכתבי עת נחשבים או תערוכות בגלריות / מוזיאונים ידועים. אם מבקש ויזת אמנים לארה"ב שימש כשופט בתחרות בתחום העיסוק, מדובר בהוכחה כי הוא נחשב בר סמכתא בתחום העיסוק, היות וקיבל את הזכות לשפוט את הביצועים של אחרים, לפיכך ישמש הדבר הוכחה למומחיותו בתחום.

אישור ויזת O לארה"ב – הגירה לארה"ב באמצעות ויזת עבודה זמנית

ויזה לאמנים בארה"ב – ויזה O, היא קטגוריה גמישה של ויזות לארה"ב, מפני שאין הגבלה חוקית על מספר הוויזות לארה"ב אשר מונפקות כל שנה על ידי רשויות ההגירה האמריקאיות. כמו כן, בניגוד לקטגוריות אחרות של ויזות לארה"ב, אשר משך הזמן לטיפול בבקשת הוויזה, על ידי רשויות ההגירה לארה"ב – לוקח זמן ממושך, הרי שהטיפול בבקשת ויזת O קצר. לאחר אישור ויזת אמנים לארה"ב, רשאי מחזיק הוויזה לעבור לארה"ב באמצעות ויזת עבודה זמנית לארה"ב, על מנת לעסוק בתחום המומחיות הייחודי שלו בשטח אמריקה.

צרו קשר

צרו איתנו קשר למידע נוסף על ויזות ארה"ב לאנשים עם כישרונות יוצאי דופן. אנו מעניקים ליווי משפטי לאורך כל התהליך, החל מהגשת בקשה לוויזה O ועד לקבלת ויזה ובמידת הצורך מספקים שירותים משפטיים ללקוחותינו לאחר ההגעה לארה"ב.
Picture of ג׳יימי כהן

ג׳יימי כהן

דילוג לתוכן